v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 100 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy


Tento inzerát již není platný!
Zkuste aktuální nabídku:Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Flipové pouzdro WG černé
Značka: WG Flipové pouzdro WG pro Huawei P10 Lite černé - Vnější šířka [cm]: 7 - Vnější tloušťka [cm]: 1.5 - Vnější výška [cm]: 16 - Detailní stav: nepoužité Barva: černá Styl: elegantní Určeno pro model: Huawei P10 Lite Materiál: umělá kůže Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 84,-
Držák na mobil Nokia
Značka: Nokia Držák na mobilní telefon Nokia černý - Funkční - Bez poškození Univerzální nastavení šířky S přísavkou na okno Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 69,-
Case Logic Galaxy Tab 3
Značka: Case Logic Obal Case Logic snapview Galaxy Tab 3 10.1 - Známky používání: ne - Funkční - Bez poškození Barva: růžová Určeno pro model: Galaxy Tab 3 10.1 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 179,-
Tucano Filo iPad 5 růžové
Značka: Tucano Pouzdro Tucano Filo iPad 5 růžové - Známky používání: ne - Originálně zabalené Barva: růžová Určeno pro model: iPad 5 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 227,-
Case Logic CL-FSI1082M
Značka: Case Logic Obal Case Logic CL-FSI1082M pro iPad Mini - Známky používání: ne - Bez poškození Barva: hnědá Určeno pro model: Apple iPad Mini 1 / 2 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 281,-
Case Logic CL-FSI1082Pl
Značka: Case Logic Obal Case Logic CL-FSI1082Pl pro iPad Mini - Známky používání: ne - Bez poškození Barva: růžová Určeno pro model: iPad mini 1 / 2 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 281,-
Case Logic Galaxy Tab 3
Značka: Case Logic Pouzdro Case Logic Galaxy Tab 3 7.0 hnědé - Známky používání: ne - Nepoužité, pouze rozbalené Barva: hnědá Určeno pro model: Galaxy Tab 3 7.0 Materiál: textil, plast Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 209,-
Zadní kryt Diesel
Značka: Diesel Zadní kryt Diesel pro Blackberry 9700 černý - Vnější šířka [cm]: 6 - Vnější tloušťka [cm]: 2 - Vnější výška [cm]: 11 - Detailní stav: nepoužité Barva: černá Styl: elegantní Určeno pro model: BlackBarry 9700 Materiál: plast Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 75,-
Zadní kryt iPhone 5S
Zadní kryt pro Apple iPhone 5S s lebkou - Vnější šířka [cm]: 6 - Vnější tloušťka [cm]: 1 - Vnější výška [cm]: 12 - Detailní stav: nepoužité Barva: transparentní Motiv: lebka Styl: elegantní Určeno pro model: Apple iPhone S5 Materiál: plast Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 75,-
Obal na mobil Vivanco
Značka: Vivanco Obal Vivanco pro iPhone 4S-5 - Vnější šířka [cm]: 7 - Vnější tloušťka [cm]: 1 - Vnější výška [cm]: 13 - Detailní stav: originálně zabalené, nepoužité, bez poškození Barva: růžová Styl: elegantní Určeno pro model: iPhone 4S-5 / Smartphone L Materiál: umělá kůže Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 75,-
Trevi CS07 černé
Značka: Trevi Pouzdro Trevi CS07 7'' černé - Známky používání: ne - Nové, nepoužité, bez poškození Barva: černá Určeno pro model: univerzální Úhlopříčka: 7'' Rozměry: 13 x 20 cm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 151,-
Krusell Samsung Galaxy S5
Značka: Krusell Zadní kryt Krusell Samsung Galaxy S5 černý - Vnější šířka [cm]: 7 - Vnější tloušťka [cm]: 1 - Vnější výška [cm]: 14 - Detailní stav: nepoužité Barva: černá Styl: elegantní Určeno pro model: Samsung Galaxy S5 Materiál: plast Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 98,-
Nabíječka micro USB
Nabíječka na telefon s koncovkou micro USB - Známky používání: ano - Funkční: částečně-nabíječka funkční-kabel ne Konektor: USB 2.0 micro Použití: do sítě Typ: nabíječka Délka kabelu [cm]: 100 Model: TC001 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 78,-
Držák na mobilní telefon
Držák na mobilní telefon na sklo černý - Funkční - Zašpiněná přísavka - Adaptér na telefon není součástí balení, jedná se pouze o držák na sklo Určení: na sklo automobilu Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 113,-
CL adaptér Hama 93779
Značka: Hama CL adaptér Hama 93779 micro USB - Známky používání: ne - Funkční: nelze otestovat - není k dispozici CL zásuvka - Bez poškození Konektor: USB 2.0 micro Použití: do auta Typ: nabíječka Délka kabelu [cm]: 150 Model: 93779 Vstup: 11 - 30 V / 540 mA Výstup: 5 V / 1 A Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 173,-
Dokovací stanice pro iPhone Dock 30-pin
Netestováno.Určení: iPhone 4, iPhone 4s

Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku.

Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Číslo inzerátu:  868687
Vloženo:  09. 11. 2018
Změněno:  14. 01. 2019
Druh:  nabídka
Kraj:  Královéhradecký
Okres:  Hradec Králové
Přidat do výběru >>
Jméno a příjmení:  OdKarla.cz 04678915
Ulice:  Bratří Štefanů 1169/71a
Město:  Hradec Králové
Kraj:  Královéhradecký
Okres:  Hradec Králové
Www:  Dokovací stanice Dock 30-pin
Další inzeráty od inzerenta >>


Dokovací stanice Dock 30-pintento inzerát již není platný!!Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Flipové pouzdro WG černé
Značka: WG Flipové pouzdro WG pro Huawei P10 Lite černé - Vnější šířka [cm]: 7 - Vnější tloušťka [cm]: 1.5 - Vnější výška [cm]: 16 - Detailní stav: nepoužité Barva: černá Styl: elegantní Určeno pro model: Huawei P10 Lite Materiál: umělá kůže Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 84,-
Držák na mobil Nokia
Značka: Nokia Držák na mobilní telefon Nokia černý - Funkční - Bez poškození Univerzální nastavení šířky S přísavkou na okno Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 69,-
Case Logic Galaxy Tab 3
Značka: Case Logic Obal Case Logic snapview Galaxy Tab 3 10.1 - Známky používání: ne - Funkční - Bez poškození Barva: růžová Určeno pro model: Galaxy Tab 3 10.1 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 179,-
Tucano Filo iPad 5 růžové
Značka: Tucano Pouzdro Tucano Filo iPad 5 růžové - Známky používání: ne - Originálně zabalené Barva: růžová Určeno pro model: iPad 5 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 227,-
Case Logic CL-FSI1082M
Značka: Case Logic Obal Case Logic CL-FSI1082M pro iPad Mini - Známky používání: ne - Bez poškození Barva: hnědá Určeno pro model: Apple iPad Mini 1 / 2 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 281,-
Case Logic CL-FSI1082Pl
Značka: Case Logic Obal Case Logic CL-FSI1082Pl pro iPad Mini - Známky používání: ne - Bez poškození Barva: růžová Určeno pro model: iPad mini 1 / 2 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 281,-
Case Logic Galaxy Tab 3
Značka: Case Logic Pouzdro Case Logic Galaxy Tab 3 7.0 hnědé - Známky používání: ne - Nepoužité, pouze rozbalené Barva: hnědá Určeno pro model: Galaxy Tab 3 7.0 Materiál: textil, plast Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 209,-
Zadní kryt Diesel
Značka: Diesel Zadní kryt Diesel pro Blackberry 9700 černý - Vnější šířka [cm]: 6 - Vnější tloušťka [cm]: 2 - Vnější výška [cm]: 11 - Detailní stav: nepoužité Barva: černá Styl: elegantní Určeno pro model: BlackBarry 9700 Materiál: plast Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 75,-
Zadní kryt iPhone 5S
Zadní kryt pro Apple iPhone 5S s lebkou - Vnější šířka [cm]: 6 - Vnější tloušťka [cm]: 1 - Vnější výška [cm]: 12 - Detailní stav: nepoužité Barva: transparentní Motiv: lebka Styl: elegantní Určeno pro model: Apple iPhone S5 Materiál: plast Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 75,-
Obal na mobil Vivanco
Značka: Vivanco Obal Vivanco pro iPhone 4S-5 - Vnější šířka [cm]: 7 - Vnější tloušťka [cm]: 1 - Vnější výška [cm]: 13 - Detailní stav: originálně zabalené, nepoužité, bez poškození Barva: růžová Styl: elegantní Určeno pro model: iPhone 4S-5 / Smartphone L Materiál: umělá kůže Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 75,-
Trevi CS07 černé
Značka: Trevi Pouzdro Trevi CS07 7'' černé - Známky používání: ne - Nové, nepoužité, bez poškození Barva: černá Určeno pro model: univerzální Úhlopříčka: 7'' Rozměry: 13 x 20 cm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 151,-
Krusell Samsung Galaxy S5
Značka: Krusell Zadní kryt Krusell Samsung Galaxy S5 černý - Vnější šířka [cm]: 7 - Vnější tloušťka [cm]: 1 - Vnější výška [cm]: 14 - Detailní stav: nepoužité Barva: černá Styl: elegantní Určeno pro model: Samsung Galaxy S5 Materiál: plast Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 98,-
Nabíječka micro USB
Nabíječka na telefon s koncovkou micro USB - Známky používání: ano - Funkční: částečně-nabíječka funkční-kabel ne Konektor: USB 2.0 micro Použití: do sítě Typ: nabíječka Délka kabelu [cm]: 100 Model: TC001 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 78,-
Držák na mobilní telefon
Držák na mobilní telefon na sklo černý - Funkční - Zašpiněná přísavka - Adaptér na telefon není součástí balení, jedná se pouze o držák na sklo Určení: na sklo automobilu Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 113,-
CL adaptér Hama 93779
Značka: Hama CL adaptér Hama 93779 micro USB - Známky používání: ne - Funkční: nelze otestovat - není k dispozici CL zásuvka - Bez poškození Konektor: USB 2.0 micro Použití: do auta Typ: nabíječka Délka kabelu [cm]: 150 Model: 93779 Vstup: 11 - 30 V / 540 mA Výstup: 5 V / 1 A Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 173,-


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: