v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 150 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy


Tento inzerát již není platný!
Zkuste aktuální nabídku:Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Ochranná folie
Značka: Keyboard protector Barevná ochranná folie Keyboard protector - Známky používání: ne - Netestováno Určeno pro model: Macbook Materiál: silikon Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 56,-
Držák na mobil PopSockets
Značka: PopSockets Držák na mobil PopSockets motiv plechovky - Známky používání: ano - Detailní stav: lehce znečištěné na zadní straně Průměr (cm): 4 Drží na hladkém a tvrdém povrchu Pro lepší manipulaci s telefonem jednou rukou Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 120,-
Pouzdro na mobil OtterBox
Značka: OtterBox Pouzdro na mobil OtterBox černé - Známky používání: ne - Detailní stav: s originálním obalem, nepoužité Barva: černá Styl: elegantní Určeno pro model: iPhone 6/6s Materiál: plast Rozměr: 15.8 x 8.4 x 1.46 cm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 220,-
Pouzdro Samsung
Značka: Samsung Pouzdro Samsung Galaxy S10 LED Back Cover - Známky používání: ne - Detailní stav: s originálním obalem, nepoužité Barva: černá Styl: elegantní Určeno pro model: Galaxy S10 Materiál: plast Požadované vlastnosti: LED osvětlení Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 129,-
Zadní kryt Samsung
Značka: Samsung Zadní kryt Samsung Galaxy A5 - Známky používání: ano - Detailní stav: poškrábané Barva: transparentní Styl: elegantní Určeno pro model: galaxy a5 2017 Materiál: silikon Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 40,-
Koženkové pouzdro
Koženkové pouzdro LCD - PAD černé - Známky používání: ano - Vnější šířka [cm]: 7 - Vnější tloušťka [cm]: 3 - Vnější výška [cm]: 11 - Detailní stav: výrazné známky používání, zespodu odlouplá kůže Barva: černá Styl: elegantní Určeno pro model: na suchý zip Materiál: umělá kůže Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 156,-
Obal na mobil OtterBox
Značka: OtterBox Obal na mobil OtterBox Sleek Protection - Známky používání: ano - Detailní stav: lehké stopy používání, poškrábané Styl: elegantní Určeno pro model: iPhone 7/iPhone 8 Materiál: plast Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 160,-
Držák na mobil PopSockets
Značka: PopSockets Držák na mobil PopSockets univerzální - Známky používání: ano - Není nálepka - Jinak bez poškození Barva: multikolor, barvy vesmíru Použití: univerzální Jednoduše přilepíte na zadní kryt vašeho zařízení a rázem poslouží jako praktický držák  Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 149,-
Vodotěsný kryt LifeProof
Značka: LifeProof Vodotěsné pouzdro LifeProof FRÉ iPhone 6/6S - Známky používání: ano - Vnější šířka [cm]: 7 - Vnější tloušťka [cm]: 1 - Vnější výška [cm]: 15 - Detailní stav: lehké stopy používání, znečištěné Barva: černá Styl: outdoorové Určeno pro model: Apple iPhone 6/6s Materiál: plast Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 392,-
Vodotěsné pouzdro LifeProof
Značka: LifeProof Vodotěsné pouzdro LifeProof iPhone 6/6s - Známky používání: ne - Detailní stav: nepoužité - Funkční Barva: černá Styl: outdoorové Určeno pro model: iPhone 6/6s Materiál: plast Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 699,-
Kryt Samsung
Značka: Samsung Kryt na mobilní telefon Samsung Galaxy S10 - Známky používání: ano - Vnější šířka [cm]: 9 - Vnější tloušťka [cm]: 1.5 - Vnější výška [cm]: 17 - Detailní stav: lehké stopy používání, znečištěné Barva: černá Styl: elegantní Určeno pro model: Samsung galaxy S10 Materiál: plast, guma, jiný Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 309,-
Nabíječka Huawei
Značka: Huawei Nabíječka Huawei HW-059200EHQ - Známky používání: ne - Funkčnost tohoto produktu nešlo bohužel otestovat. Na produkt ode mě však máte záruku 12 měsíců a v případě jakéhokoliv problému není problém zboží vrátit nebo reklamovat. - Detailní stav: bez poškození, včetně původního obalu Konektor: USB Type-C Použití: do sítě Typ: nabíječka Délka kabelu [cm]: 100 Model: HW-059200EHQ Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 179,-
Fototiskárna KiiPix
Značka: KiiPix Fototiskárna pro smartphony KiiPix E72752US - Známky používání: ne - Kabel k propojení s PC součástí balení: Ne, produkt se nepropojuje s PC - Napájecí kabel součástí balení: Ne - Obsahuje náplně: Bez náplní - Nemá film - nelze otestovat tisk, perfektní stav, předpokládá se funkčnost Okamžitě tiskne oblíbené fotografie ze smartphonu Snadné použití: umístit film, umístit smartphon displejem do rámečku nahoru na tiskárnu, stisknout tlačítko a točit kličkou pro vyndání snímku Vyžaduje mini film Fujifilm Instax Fotografie mají velikost kreditní karty Nevyžaduje žádné baterie ani kabely Rozměry (cm): 14 x 5,5 x 16 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 289,-
LG Fast Charge MCS-H05ED
Značka: LG Nabíječka LG Fast Charge MCS-H05ED - Známky používání: ne - Funkční: netestováno, ale předpokládá se plná funkčnost Konektor: USB 2.0 Použití: do sítě Typ: nabíječka Délka kabelu [cm]: 100 Model: MCS-H05ED Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 109,-
Pouzdro na mobil Royal Cup
Značka: Royal Cup Pouzdro na mobil Royal textil - Známky používání: ne - Detailní stav: nepoužité Materiál: umělá kůže Otevírací Rozměr 4.5 x 9 x 2 cm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 100,-
Dokovací stanice pro iPhone Dock 30-pin
Netestováno.Určení: iPhone 4, iPhone 4s

Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku.

Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Číslo inzerátu:  868687
Vloženo:  09. 11. 2018
Změněno:  14. 01. 2019
Druh:  nabídka
Kraj:  Královéhradecký
Okres:  Hradec Králové
Přidat do výběru >>
Jméno a příjmení:  OdKarla.cz 04678915
Ulice:  Bratří Štefanů 1169/71a
Město:  Hradec Králové
Kraj:  Královéhradecký
Okres:  Hradec Králové
Www:  Dokovací stanice Dock 30-pin
Další inzeráty od inzerenta >>


Dokovací stanice Dock 30-pintento inzerát již není platný!!Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Ochranná folie
Značka: Keyboard protector Barevná ochranná folie Keyboard protector - Známky používání: ne - Netestováno Určeno pro model: Macbook Materiál: silikon Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 56,-
Držák na mobil PopSockets
Značka: PopSockets Držák na mobil PopSockets motiv plechovky - Známky používání: ano - Detailní stav: lehce znečištěné na zadní straně Průměr (cm): 4 Drží na hladkém a tvrdém povrchu Pro lepší manipulaci s telefonem jednou rukou Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 120,-
Pouzdro na mobil OtterBox
Značka: OtterBox Pouzdro na mobil OtterBox černé - Známky používání: ne - Detailní stav: s originálním obalem, nepoužité Barva: černá Styl: elegantní Určeno pro model: iPhone 6/6s Materiál: plast Rozměr: 15.8 x 8.4 x 1.46 cm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 220,-
Pouzdro Samsung
Značka: Samsung Pouzdro Samsung Galaxy S10 LED Back Cover - Známky používání: ne - Detailní stav: s originálním obalem, nepoužité Barva: černá Styl: elegantní Určeno pro model: Galaxy S10 Materiál: plast Požadované vlastnosti: LED osvětlení Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 129,-
Zadní kryt Samsung
Značka: Samsung Zadní kryt Samsung Galaxy A5 - Známky používání: ano - Detailní stav: poškrábané Barva: transparentní Styl: elegantní Určeno pro model: galaxy a5 2017 Materiál: silikon Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 40,-
Koženkové pouzdro
Koženkové pouzdro LCD - PAD černé - Známky používání: ano - Vnější šířka [cm]: 7 - Vnější tloušťka [cm]: 3 - Vnější výška [cm]: 11 - Detailní stav: výrazné známky používání, zespodu odlouplá kůže Barva: černá Styl: elegantní Určeno pro model: na suchý zip Materiál: umělá kůže Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 156,-
Obal na mobil OtterBox
Značka: OtterBox Obal na mobil OtterBox Sleek Protection - Známky používání: ano - Detailní stav: lehké stopy používání, poškrábané Styl: elegantní Určeno pro model: iPhone 7/iPhone 8 Materiál: plast Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 160,-
Držák na mobil PopSockets
Značka: PopSockets Držák na mobil PopSockets univerzální - Známky používání: ano - Není nálepka - Jinak bez poškození Barva: multikolor, barvy vesmíru Použití: univerzální Jednoduše přilepíte na zadní kryt vašeho zařízení a rázem poslouží jako praktický držák  Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 149,-
Vodotěsný kryt LifeProof
Značka: LifeProof Vodotěsné pouzdro LifeProof FRÉ iPhone 6/6S - Známky používání: ano - Vnější šířka [cm]: 7 - Vnější tloušťka [cm]: 1 - Vnější výška [cm]: 15 - Detailní stav: lehké stopy používání, znečištěné Barva: černá Styl: outdoorové Určeno pro model: Apple iPhone 6/6s Materiál: plast Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 392,-
Vodotěsné pouzdro LifeProof
Značka: LifeProof Vodotěsné pouzdro LifeProof iPhone 6/6s - Známky používání: ne - Detailní stav: nepoužité - Funkční Barva: černá Styl: outdoorové Určeno pro model: iPhone 6/6s Materiál: plast Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 699,-
Kryt Samsung
Značka: Samsung Kryt na mobilní telefon Samsung Galaxy S10 - Známky používání: ano - Vnější šířka [cm]: 9 - Vnější tloušťka [cm]: 1.5 - Vnější výška [cm]: 17 - Detailní stav: lehké stopy používání, znečištěné Barva: černá Styl: elegantní Určeno pro model: Samsung galaxy S10 Materiál: plast, guma, jiný Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 309,-
Nabíječka Huawei
Značka: Huawei Nabíječka Huawei HW-059200EHQ - Známky používání: ne - Funkčnost tohoto produktu nešlo bohužel otestovat. Na produkt ode mě však máte záruku 12 měsíců a v případě jakéhokoliv problému není problém zboží vrátit nebo reklamovat. - Detailní stav: bez poškození, včetně původního obalu Konektor: USB Type-C Použití: do sítě Typ: nabíječka Délka kabelu [cm]: 100 Model: HW-059200EHQ Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 179,-
Fototiskárna KiiPix
Značka: KiiPix Fototiskárna pro smartphony KiiPix E72752US - Známky používání: ne - Kabel k propojení s PC součástí balení: Ne, produkt se nepropojuje s PC - Napájecí kabel součástí balení: Ne - Obsahuje náplně: Bez náplní - Nemá film - nelze otestovat tisk, perfektní stav, předpokládá se funkčnost Okamžitě tiskne oblíbené fotografie ze smartphonu Snadné použití: umístit film, umístit smartphon displejem do rámečku nahoru na tiskárnu, stisknout tlačítko a točit kličkou pro vyndání snímku Vyžaduje mini film Fujifilm Instax Fotografie mají velikost kreditní karty Nevyžaduje žádné baterie ani kabely Rozměry (cm): 14 x 5,5 x 16 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 289,-
LG Fast Charge MCS-H05ED
Značka: LG Nabíječka LG Fast Charge MCS-H05ED - Známky používání: ne - Funkční: netestováno, ale předpokládá se plná funkčnost Konektor: USB 2.0 Použití: do sítě Typ: nabíječka Délka kabelu [cm]: 100 Model: MCS-H05ED Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 109,-
Pouzdro na mobil Royal Cup
Značka: Royal Cup Pouzdro na mobil Royal textil - Známky používání: ne - Detailní stav: nepoužité Materiál: umělá kůže Otevírací Rozměr 4.5 x 9 x 2 cm Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Mobilní příslušenství 100,-


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: