v CZ verzi 658 345 inzerátů, měsíčně nás navštíví přes 100 000 lidí

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy


Tento inzerát již není platný!
Zkuste aktuální nabídku:Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Satelitní přijímač Topfield TF6000C
Značka: Topfield Digitální MPEG-2 a plně kompatibilní s DVB Vestavěná čtečka karet pro systém CRYPTOWORKS DiSEqC 1.0, 1.1, 1.2 a USALS (DiSEqC 1.3) 5000 volitených pozic (TV a rádio) Podpora vícejazyčného audia Podpora vícejazyčného textu v menu Přepínání mezi programy za méně než 1 sekundu Úprava seznamu programů Úprava seznamu oblíbených programů Podpora 30 skupin favoritních programů Automatický a manuální výběr PAL/NTSC On-Screen Display (OSD) s 256 barvami Podpora časového pásma GMT a jeho posunu Funkce Picture In Graphic (PIG) Elektronický programový průvodce (EPG) pro zobrazení informací o pořadech na obrazovce Podpora titulků Podpora teletextu prostřednictvím vkládání a softwarové emulace VBI Rodičovský zámek dle stanice nebo vysílaného pořadu Přesun firmware a informací z přijímače do přijímače Vestavěné zajímavé hry S/PDIF pro digitální audio nebo výstup Dolby AC-3 SCART a RCA A/V výstup RF-modulátor výstup Funkce VCR časovač Podpora obrazovky v módu mozaika (více obrazů) Zobrazení uživatelského obrázku v režimu Rádio    Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Satelity a antény 30,-
Satelitní přijímač OPENBOX X-800
Požadované vlastnosti: DVB-S Požadované vlastnosti: Conax Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Satelity a antény 27,-
Satelitní přijímač Golden Interstar
Značka: Golden Interstar Model: GI-TS 84 CI PVR-X Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Satelity a antény 73,-
Satelitní přijímač Philips DSR4101/
Značka: Philips Barva: stříbrná Vstupy/výstupy: 2 x SCART, 3 x CINCH, 1 x RS232 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Satelity a antény 53,-
Satelitní přijímač Kaon KSC-570CX s
Značka: Kaon Zabudovaný dekodér Cryptoworks pro příjem českých (Czechlink), slovenských (Slovaklink) programů nebo UPC Direct ze satelitu 2 x CI slot Počet předvoleb pro TV a rádio: 4000. Funkce: OSD menu, EPG, TXT - teletext, podpora DiseqC 1.2 nebo Usals, UHF modulátor 21 - 69, časovač, aktualizace firmware přes RS232, podpora her, české a slovenské menu Vstupy/výstupy: 2 x TV Scart, 1 x Cinch video, 2 x Cinch audio, digitální optický výstup AC3 Barva: stříbrná Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Satelity a antény 165,-
Satelitní přijímač Mascom MC1100CR
Značka: Mascom Integrovaný HDD: Ne Čtečka TV karet (CI rozhraní): Ne HD tuNer: Ne Frekvenční rozsah od (Hz): 950 Frekvenční rozsah do (Hz): 2150 DiSEqC: 1.2 RF modulátor: Ano Anténní vstup: Ano Anténní výstup: Ano HDMI: Ne Digitální optický výstup: Ano Scart: Ano S-Video výstup: Ne USB: Ne Hmotnost (kg): 1.080 Výška (cm): 39.00 Šířka (cm): 26.60 Hloubka (cm): 25.80 Barva: stříbrná Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Satelity a antény 190,-
Satelitní přijímač GoSAT GS-2010 CR
Značka: GoSAT MPEG-2 digitální, plně kompatibilní 1x čtečka karet Vstupní frekvence 950~2150 Mhz PIP (2 programy ze stejného transpondéru) Multi picture 1 LNB vstup (F-Type), IF signální smyčka 4 000 TV & Radio kanálů DiSEqC 1.0 a DiSEqC 1.2 Rychlé přepínání mezi programy Uživatelsky přívětivé menu na obrazovce EPG elektronický programový průvodce Teletext s podporou VBI a OSD Dětský zámek Multijazyčné OSD menu 2x SCART, 2xRCA audio, 1x (RCA) S/PDIF, RS232 Modulátor Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Satelity a antény 27,-
BigSAT BS-S 67 CR černý
Značka: BigSAT Satelitní přijímač BigSAT BS-S 67 CR černý - Známky používání: ano - Součástí balení dálkové ovládání: ne - Funkční - Mírně poškrábané, bez poškození Model: Golden Media BigSAT BS-S 67 CR Teletext: ano Rodičovský zámek: ano HD: ano Skylink READY: ano Cryptoworks: ano Conax: ano DVB-S: ano Požadované vlastnosti: 1x SCART, EPG Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Satelity a antény 118,-
Show Box S 500 Platinum
Značka: Show Box Satelitní přijímač Show Box S 500 Platinum - Nefunkční - nelze zapnout - vhodné na náhradní díly nebo vlastní opravu - Známky používání: ano - Součástí balení dálkové ovládání: ne - Mírně prohnuté šasi - Součástí balení: karta Skylink Model: PLATINUM S-500 Požadované vlastnosti: HDMI, PVR, USB nahrávání, CI slot, Skylink Rozměry: 30 x 24 x 6 cm Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Satelity a antény 64,-
Philips DSR1010/00
Značka: Philips Satelitní přijímač Philips DSR1010/00 - Známky používání: ano - Součástí balení dálkové ovládání: ne - Funkční - otestováno průchodem menu - Bez poškození - Napájecí kabel ani dálkový ovladač není součástí balení Model: DSR1010/00 Požadované vlastnosti: DVB-S Barva: stříbrná Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Satelity a antény 114,-
FTE ESR 2000
Značka: FTE Satelitní přijímač FTE ESR 2000 - Známky používání: ano - Součástí balení dálkové ovládání: ano - Funkční - Bez poškození, ulepené nožičky - Součástí balení: dálkový ovladač Model: ESR 2000 Typ: analogový Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Satelity a antény 94,-
Homecast S3000 CR
Značka: Homecast Satelitní přijímač Homecast S3000 CR - Známky používání: ano - Součástí balení dálkové ovládání: ano - Funkční - Bez poškození - Součástí balení: koaxiální kabel Požadované vlastnosti: DVB-S, Cryptoworks TV tuner (DVB-S): ano TV tuner (DVB-S2): ne DVB-S tuner(počet): 1 Vestavěný dekodér: Cryptoworks CI slot: ne Pevný disk (HDD): ne EPG (programový průvodce): ano Teletext: ano Teletext (paměť): 100 RF modulátor: ano Podpora DISEQC: 1.0/1.2/USALS(1.3) USB vstup: ne Záznam TV vysílání na USB: ne SCART výstup: 2 Video výstup (1x cinch): 1 Audio výstup (2x cinch): 1 Digitální optický výstup: 1 Síťový vypínač: ano Barva: stříbrná Šířka: 28 cm Výška: 6 cm Hloubka: 24 cm Hmotnost: 1.5 kg Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Satelity a antény 114,-
Dreambox DM 800HD
Značka: Dreambox Satelitní přijímač Dreambox DM 800HD - Známky používání: ano - Součástí balení dálkové ovládání: ano - Funkční - Bez poškození - Napájecí adaptér není součástí balení Teletext: ano Rodičovský zámek: ano Scart: ano HD: ano Podpora Wi-Fi: ano Rozměry Šířka: 22.5 cm Výška: 5.2 cm Hloubka: 14.5 cm Hmotnost: 0 kg Požadované vlastnosti Skylink READY: ano DVB-S: ano DVB-S2: ano DVB-T2: ano Full HD: ano PVR: ano HDMI: ano Integrovaný HDD: ne USB nahrávání: ano Cryptoworks: ano CI slot: ano Dvoutunerový přijímač: ano HBB TV: ne Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Satelity a antény 4 000,-
Optibox Zebra
Značka: Optibox Satelitní přijímač Optibox Zebra - Známky používání: ano - Součástí balení dálkové ovládání: ano - Funkční - Bez poškození Model: Zebra Požadované vlastnosti: Full HD, DVB-S, DVB-S2 Teletext: ano Rodičovský zámek: ano Scart: ano Šířka: 25 cm Výška: 20 cm Hloubka: 10 cm Hmotnost: 2.8 kg Skylink READY: ano Full HD: ano HDMI: ano Integrovaný HDD: ne USB nahrávání: ano Cryptoworks: ano Conax: ano CI slot: ano Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Satelity a antény 304,-
Optibox CX PVR ReadyExtra
Značka: Optibox DVB-S tuner Optibox CX PVR Ready Extra - Funkční - Bez poškození - Součástí balení: dálkový ovladač Model: OptiBox CX PVR Ready Extra Požadované vlastnosti: DVB-S, Conax Digitální satelitní přijímač Time shift externím USB zařízením 2.0 (max. 3 hodiny) Nahrávání a přehrávání z externího USB zařízení 2.0 Nahrávání a time shift současně Nahrávání a přehrávání současně Možnost nahrávání konkrétních programů zvolených v EPG Podpora duálního USB 2.0 (MP3 přehrávač a JPEG prohlížeč) Možnost přenosu dat z USB (programy, software) 8číselný displej na předním panelu Slepý sken Digitální MPEG-II a plně kompatibilní DVB Multi-LNB řízeno ovladačem DiSEqC verze 1.0, 1.1, 1.2 a obdobné Multi-satelitní vyhledávání Podpora EPG (elektronický programový průvodce) Obraz 65535 barev Oblíbené skupiny programů Ovládání programů ? jako oblíbené, uzamykání, přesun, vymazaní Třídění programů podle abecedy, transponderu a CAS Multi-jazyková podpora OSD a menu Teletext Možnost nastavení max. 10,000 programů Multi-obrázkový diplej Dětský zámek / systémový zámek / instalační zámek CVBS video a audio výstup přes RCA CVBS, RGB video a audio výstup přes TV SCART Optický výstup pro digitální zvuk Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Satelity a antény 151,-
Značka: Techni Sat
Satelitní přijímač Techni Sat TechniStar SIR


- Známky používání: ano

- Součástí balení dálkové ovládání: ano

- Funkční

- Bez poškození

- Součástí balení: napájecí adaptér, HDMI kabelModel: TechniStar SIR Požadované vlastnosti: DVB-S, DVB-S2, Conax, HDMI, USB nahrávání Barva: černá

Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku.

Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Číslo inzerátu:  868982
Vloženo:  09. 11. 2018
Změněno:  27. 11. 2018
Druh:  nabídka
Kraj:  Královéhradecký
Okres:  Hradec Králové
Přidat do výběru >>
Jméno a příjmení:  OdKarla.cz 04678915
Ulice:  Bratří Štefanů 1169/71a
Město:  Hradec Králové
Kraj:  Královéhradecký
Okres:  Hradec Králové
Www:  Techni Sat TechniStar SIR
Další inzeráty od inzerenta >>


Techni Sat TechniStar SIRtento inzerát již není platný!!Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

Satelitní přijímač Topfield TF6000C
Značka: Topfield Digitální MPEG-2 a plně kompatibilní s DVB Vestavěná čtečka karet pro systém CRYPTOWORKS DiSEqC 1.0, 1.1, 1.2 a USALS (DiSEqC 1.3) 5000 volitených pozic (TV a rádio) Podpora vícejazyčného audia Podpora vícejazyčného textu v menu Přepínání mezi programy za méně než 1 sekundu Úprava seznamu programů Úprava seznamu oblíbených programů Podpora 30 skupin favoritních programů Automatický a manuální výběr PAL/NTSC On-Screen Display (OSD) s 256 barvami Podpora časového pásma GMT a jeho posunu Funkce Picture In Graphic (PIG) Elektronický programový průvodce (EPG) pro zobrazení informací o pořadech na obrazovce Podpora titulků Podpora teletextu prostřednictvím vkládání a softwarové emulace VBI Rodičovský zámek dle stanice nebo vysílaného pořadu Přesun firmware a informací z přijímače do přijímače Vestavěné zajímavé hry S/PDIF pro digitální audio nebo výstup Dolby AC-3 SCART a RCA A/V výstup RF-modulátor výstup Funkce VCR časovač Podpora obrazovky v módu mozaika (více obrazů) Zobrazení uživatelského obrázku v režimu Rádio    Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Satelity a antény 30,-
Satelitní přijímač OPENBOX X-800
Požadované vlastnosti: DVB-S Požadované vlastnosti: Conax Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Satelity a antény 27,-
Satelitní přijímač Golden Interstar
Značka: Golden Interstar Model: GI-TS 84 CI PVR-X Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Satelity a antény 73,-
Satelitní přijímač Philips DSR4101/
Značka: Philips Barva: stříbrná Vstupy/výstupy: 2 x SCART, 3 x CINCH, 1 x RS232 Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Satelity a antény 53,-
Satelitní přijímač Kaon KSC-570CX s
Značka: Kaon Zabudovaný dekodér Cryptoworks pro příjem českých (Czechlink), slovenských (Slovaklink) programů nebo UPC Direct ze satelitu 2 x CI slot Počet předvoleb pro TV a rádio: 4000. Funkce: OSD menu, EPG, TXT - teletext, podpora DiseqC 1.2 nebo Usals, UHF modulátor 21 - 69, časovač, aktualizace firmware přes RS232, podpora her, české a slovenské menu Vstupy/výstupy: 2 x TV Scart, 1 x Cinch video, 2 x Cinch audio, digitální optický výstup AC3 Barva: stříbrná Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Satelity a antény 165,-
Satelitní přijímač Mascom MC1100CR
Značka: Mascom Integrovaný HDD: Ne Čtečka TV karet (CI rozhraní): Ne HD tuNer: Ne Frekvenční rozsah od (Hz): 950 Frekvenční rozsah do (Hz): 2150 DiSEqC: 1.2 RF modulátor: Ano Anténní vstup: Ano Anténní výstup: Ano HDMI: Ne Digitální optický výstup: Ano Scart: Ano S-Video výstup: Ne USB: Ne Hmotnost (kg): 1.080 Výška (cm): 39.00 Šířka (cm): 26.60 Hloubka (cm): 25.80 Barva: stříbrná Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Satelity a antény 190,-
Satelitní přijímač GoSAT GS-2010 CR
Značka: GoSAT MPEG-2 digitální, plně kompatibilní 1x čtečka karet Vstupní frekvence 950~2150 Mhz PIP (2 programy ze stejného transpondéru) Multi picture 1 LNB vstup (F-Type), IF signální smyčka 4 000 TV & Radio kanálů DiSEqC 1.0 a DiSEqC 1.2 Rychlé přepínání mezi programy Uživatelsky přívětivé menu na obrazovce EPG elektronický programový průvodce Teletext s podporou VBI a OSD Dětský zámek Multijazyčné OSD menu 2x SCART, 2xRCA audio, 1x (RCA) S/PDIF, RS232 Modulátor Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Satelity a antény 27,-
BigSAT BS-S 67 CR černý
Značka: BigSAT Satelitní přijímač BigSAT BS-S 67 CR černý - Známky používání: ano - Součástí balení dálkové ovládání: ne - Funkční - Mírně poškrábané, bez poškození Model: Golden Media BigSAT BS-S 67 CR Teletext: ano Rodičovský zámek: ano HD: ano Skylink READY: ano Cryptoworks: ano Conax: ano DVB-S: ano Požadované vlastnosti: 1x SCART, EPG Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Satelity a antény 118,-
Show Box S 500 Platinum
Značka: Show Box Satelitní přijímač Show Box S 500 Platinum - Nefunkční - nelze zapnout - vhodné na náhradní díly nebo vlastní opravu - Známky používání: ano - Součástí balení dálkové ovládání: ne - Mírně prohnuté šasi - Součástí balení: karta Skylink Model: PLATINUM S-500 Požadované vlastnosti: HDMI, PVR, USB nahrávání, CI slot, Skylink Rozměry: 30 x 24 x 6 cm Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Satelity a antény 64,-
Philips DSR1010/00
Značka: Philips Satelitní přijímač Philips DSR1010/00 - Známky používání: ano - Součástí balení dálkové ovládání: ne - Funkční - otestováno průchodem menu - Bez poškození - Napájecí kabel ani dálkový ovladač není součástí balení Model: DSR1010/00 Požadované vlastnosti: DVB-S Barva: stříbrná Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Satelity a antény 114,-
FTE ESR 2000
Značka: FTE Satelitní přijímač FTE ESR 2000 - Známky používání: ano - Součástí balení dálkové ovládání: ano - Funkční - Bez poškození, ulepené nožičky - Součástí balení: dálkový ovladač Model: ESR 2000 Typ: analogový Barva: černá Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Satelity a antény 94,-
Homecast S3000 CR
Značka: Homecast Satelitní přijímač Homecast S3000 CR - Známky používání: ano - Součástí balení dálkové ovládání: ano - Funkční - Bez poškození - Součástí balení: koaxiální kabel Požadované vlastnosti: DVB-S, Cryptoworks TV tuner (DVB-S): ano TV tuner (DVB-S2): ne DVB-S tuner(počet): 1 Vestavěný dekodér: Cryptoworks CI slot: ne Pevný disk (HDD): ne EPG (programový průvodce): ano Teletext: ano Teletext (paměť): 100 RF modulátor: ano Podpora DISEQC: 1.0/1.2/USALS(1.3) USB vstup: ne Záznam TV vysílání na USB: ne SCART výstup: 2 Video výstup (1x cinch): 1 Audio výstup (2x cinch): 1 Digitální optický výstup: 1 Síťový vypínač: ano Barva: stříbrná Šířka: 28 cm Výška: 6 cm Hloubka: 24 cm Hmotnost: 1.5 kg Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Satelity a antény 114,-
Dreambox DM 800HD
Značka: Dreambox Satelitní přijímač Dreambox DM 800HD - Známky používání: ano - Součástí balení dálkové ovládání: ano - Funkční - Bez poškození - Napájecí adaptér není součástí balení Teletext: ano Rodičovský zámek: ano Scart: ano HD: ano Podpora Wi-Fi: ano Rozměry Šířka: 22.5 cm Výška: 5.2 cm Hloubka: 14.5 cm Hmotnost: 0 kg Požadované vlastnosti Skylink READY: ano DVB-S: ano DVB-S2: ano DVB-T2: ano Full HD: ano PVR: ano HDMI: ano Integrovaný HDD: ne USB nahrávání: ano Cryptoworks: ano CI slot: ano Dvoutunerový přijímač: ano HBB TV: ne Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Satelity a antény 4 000,-
Optibox Zebra
Značka: Optibox Satelitní přijímač Optibox Zebra - Známky používání: ano - Součástí balení dálkové ovládání: ano - Funkční - Bez poškození Model: Zebra Požadované vlastnosti: Full HD, DVB-S, DVB-S2 Teletext: ano Rodičovský zámek: ano Scart: ano Šířka: 25 cm Výška: 20 cm Hloubka: 10 cm Hmotnost: 2.8 kg Skylink READY: ano Full HD: ano HDMI: ano Integrovaný HDD: ne USB nahrávání: ano Cryptoworks: ano Conax: ano CI slot: ano Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Satelity a antény 304,-
Optibox CX PVR ReadyExtra
Značka: Optibox DVB-S tuner Optibox CX PVR Ready Extra - Funkční - Bez poškození - Součástí balení: dálkový ovladač Model: OptiBox CX PVR Ready Extra Požadované vlastnosti: DVB-S, Conax Digitální satelitní přijímač Time shift externím USB zařízením 2.0 (max. 3 hodiny) Nahrávání a přehrávání z externího USB zařízení 2.0 Nahrávání a time shift současně Nahrávání a přehrávání současně Možnost nahrávání konkrétních programů zvolených v EPG Podpora duálního USB 2.0 (MP3 přehrávač a JPEG prohlížeč) Možnost přenosu dat z USB (programy, software) 8číselný displej na předním panelu Slepý sken Digitální MPEG-II a plně kompatibilní DVB Multi-LNB řízeno ovladačem DiSEqC verze 1.0, 1.1, 1.2 a obdobné Multi-satelitní vyhledávání Podpora EPG (elektronický programový průvodce) Obraz 65535 barev Oblíbené skupiny programů Ovládání programů ? jako oblíbené, uzamykání, přesun, vymazaní Třídění programů podle abecedy, transponderu a CAS Multi-jazyková podpora OSD a menu Teletext Možnost nastavení max. 10,000 programů Multi-obrázkový diplej Dětský zámek / systémový zámek / instalační zámek CVBS video a audio výstup přes RCA CVBS, RGB video a audio výstup přes TV SCART Optický výstup pro digitální zvuk Zboží je otestované a funkční a můžete ho do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Objednávejte pomocí formuláře níže, kam napište adresu, nebo se proklikněte odkazem k nám do eshopu, kde proveďte objednávku. Zboží je možné poslat poštou na dobírku za 149,- Kč nebo za 99,- po platbě předem. Případně si ho můžete zdarma vyzvednou osobně v Hradci Králové při platbě předem, nebo zaplatit hotově za 59,- Kč.
Satelity a antény 151,-


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Hledané fráze
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: